Mappo

הופכים כל נסיעה למסע תרבותי מרתק

MAPPO היא פלטפורמת תוכן חלוצה בתחומה, הפועלת, כבר עכשיו, בשיתוף יצרניות הרכב המובילות בעולם ובהן מרצדס, פורד, קבוצת פולקסווגן, רנו, GM ועוד.

307% מיעד הגיוס

אין טבלה 
קמפיין נגמר  אין לחצן 
שתפו
מפרסם:  דדי צוקר
מומן בהצלחהגיוס אנג'לים
סוג השקעה:
שלב החברה:
קטגוריה:
רכב ותחבורה

עיקרי הדברים

עיקרי הדברים

אלגוריתם ייחודי המציע תוכן תרבותי מבוסס-מיקום ברחבי העולם

החברה פיתחה אלגוריתם בלעדי אשר מאפשר לה לסרוק באופן אוטומטי מאגרים עצומים של תוכן תרבותי (שירים ,סדרות, ספרים, אינטרנט וכיוב׳) ולחלץ מהן נקודות ציון גיאוגרפיות. למאפו ישנם כיום כמעט כ-100 אלף נקודות תוכן ברחבי העולם ועד לאמצע 2023 יכוסו רוב מערב אירופה וצפון אמריקה.

המיפגש עם כל נקודה כזו, בחוויה של הצרכן, היא רגע של קסם. ״השיר נכתב על המקום הזה״, ״בבניין הזה התגורר היוצר…״, סצינת הסיום של הסדרה צולם בדיוק בסמטא הזו״. דמיינו את החוויה- להכיר עיר או איזור באמצעות כל הנכסים התרבותיים הקיימים בה. 

בנוסף, על מנת לגוון את חווית המשתמש ולהעמיקה, האלגוריתם של מאפו יודע לייצר שאלות טריוויה מבוססות מיקום. במחקר צרכנים שערכנו בטוסקנה באפריל 2022, עם משתמשים מתרבויות ומדינות שונות, 86% ציינו פיצ׳ר זה כאהוב עליהם ביותר. עד לאמצע 2023, למאפו יהיו כחצי מליון שאלות טריוויה פזורות ברחבי העולם. 

לאחר תנופה משמעותית בפיתוח העסקי בחודשים האחרונים, החברה נמצאת לפני השקת המוצר שלה בשיתופי פעולה נוספים, המייצגים הישגים משמעותיים במיוחד, בין היתר עם היצרניות העולמיות המובילות פורד,  קבוצת פולקסווגן,  מרצדס,  רנו וג׳נרל מוטורס

בנוסף, Mappo מחזיקה באישור טכנולוגי מחמישה יצרני רכב נוספים: TOYOTA; MAZDA; SUZUKI; MITSUBISHI; SUBARU (המייצרים ביחד 18 מיליון רכבים בשנה סה"כ).

הסכם שת"פ עם SPOTIFY וחוזה הפצה עם HERE

במסגרת מאמצי פיתוח המוצר, Mappo חתמה לאחרונה על הסכם שיתוף פעולה עם SPOTIFY, פלטפורמת המוסיקה והפודקאסטים הגדולה בעולם, במסגרתו יציעו החברה והשירות המוזיקלי חבילת תוכן (bundle) למותגי רכב בקבוצת פולקסוואגן. Mappo למעשה תזכה לגישה חשובה למאגרי הדאטה של ענקית המוזיקה, למטרת התאמת תכנים מדוייקים (מוזיקה ופודקאסטים) עבור לקוחות במיקום ספציפי, והשת"פ יוביל גם לייעול בכל הקשור לזכויות יוצרים ברחבי העולם.

בנוסף, לחברה חוזה הפצה קיים וחתום עם HERE WeGo - פלטפורמת המיקום המובילה בעולם, אשר נרכשה במסגרת שיתוף פעולה יוצא דופן בין מרצדס, אאודי ופולקסווגן, ויוצרת מפות ניווט עבור תעשיית הרכב, על גבי פלטפורמה המיועדת לספק חווית תוכן מתקדמת בהרבה מאפליקצית הניווט הבסיסית המוצעת על ידי Google Maps.

 

 

קמפיין עולמי של FORD אודות Mappo - תחילת הפעילות בארה"ב ובאירופה

במהלך 2020  החל קמפיין עולמי מטעם מטעם FORD, לקידום פעילות Mappo בארה"ב ואנגליה, המבטא את האמון הרב של FORD במוצר של Mappo ותפיסת המערכת הייחודית שלו ככזו שתבדל את עצמה ממערכות INFOTAINMENT אחרות בעולם. הישג זה עשוי לדעת אגף השיווק של FORD לתרום לגדילה מתמדת של מכירת רכבי FORD בעולם. כפועל יוצא מקמפיין זה, Mappo זכתה לחשיפה בינלאומית חסרת תקדים ולביקוש רב מצד השחקנים המרכזיים בשוק הרכב העולמי. פעילות החברה תתמקד במספר ערים מרכזיות ואזורים גאוגרפיים בארה"ב, כולל בין היתר, ניו יורק, שיקגו, סן פרנסיסקו, High way 1, פלורידה, בוסטון, לוס אנג'לס יוסטון ועוד. באירופה החברה עתידה לפעול באנגליה, צרפת, גרמניה, איטליה וספרד.

הפרישה הענפה של Mappo ברחבי ארה"ב תחל עם 30,000 נקודות תוכן, ותגיע ללמעלה מ-500,000 נקודות תוכן עד סוף שנת 2023.

 


מו"מ עם יצרניות מערכות המדיה HARMAN-SAMSUNG

למאפו הסכם אסטרטגי עם HARMAN-SAMSUNG (יצרנית HARMAN CARDON). החברה מוכרת מדי שנה עשרות מיליוני מערכות INFOTAINMENT לרכבים של יצרנים שונים. הסכם זה מעצים את הקשר לקבוצת פולקסווגן, אשר שכרה את שירותי הרמן לנהל את חנות האפליקציות אותה היא עומדת להשיק בשנים הקרובות. ובנוסף, הסכם זה ייאפשר ל-Mappo בעתיד לחלוש על שווקים נוספים, עצומים בהיקפם, בהמשך לשיתופי הפעולה המוצלחים שקיימים היום.


קבוצת פולקסווגן

קבוצת פולקסווגן, קבוצת הרכב הגדולה בעולם, הקימה לפני כשלוש שנים חברה-בת בשם Cariad. החברה מונה 4500 עובדים ותפקידה הוא פיתוח הדור הבא בעולם התחבורה, תוך שילוב הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בענף. 

החברה מהווה את זרוע הפיתוח עבור כל יחידות הקבוצה- אאודי, פורשה, סיאט, סקודה, פולקסווגן, בוגאטי וסקאניה.

בספטמבר 2022, חתמה מאפו עם הקבוצה הסכם אסטרטגי להשקת מוצר הדגל של החברה המיועד למערכת ההפעלה של הדור הבא – Android Automotive. המוצר יושק במהלך 2023 בשיתוף שני מותגי-על בתוך הקבוצה- אאודי ופורשה. השקה זו, הינה קפיצת מדרגה עסקית המהווה אשרור נוסף למענה הייחודי והמבדל של מאפו והצמא של יצרניות הרכב בתוכן מבוסס מיקום. 

סטטוס - תמונת מצב מסכמת

לקוחות

שותפים

פלטפורמות טכנולוגיות

 

פיתוח מערכת דור 3 מהמתקדמות בעולם עם חוקרים מובילים

לחברה שני עוגנים טכנולוגיים משמעותיים:

1. מנוע AI בלעדי אשר פותח על-ידי אנשי מחקר מובילים בתחומם, פרופ׳ אריק שמיר, ד״ר כפיר בר יחד עם צוות ה-AI בחברה. 

2. אפליקציה ייחודית לשימוש במערכת המדיה ברכב, אשר הופכת את מאגר התוכן האדיר שמוזן על ידי מערכת ה-AI והופכת אותו לערוץ שמע שהופך את חווית צריכת התוכן ברכב לייחודית. 

 

זכייה בשורת תחרויות יוקרתיות: # MICHELIN   # FORD  #עיריית פאריס   # IMPACT- EU 

  • כבר בתחילת דרכה זכתה החברה, יחד עם 22 סטארט אפים נוספים, בתחרות של עיריית פאריס והותקנה על גבי מאות מסכים של תחנות אוטובוס ברחבי פאריס.

  • החברה זכתה, יחד עם 20 סטארט אפים נוספים מכל העולם, בתחרות הסטארט אפים "פורצי הגבולות" היוקרתית של MICHELIN, שנערכה במרץ 2018 במונטריאול, קנדה.
  • בנובמבר 2018 זכתה החברה במקום השני בגמר התחרות האירופית של FORD. קבוצות מיקוד שהפעילה FORD במהלך התחרות העניקו ל-Mappo את תואר "הסטארט-אפ הפופולרי".
  • במהלך שנת 2019-20 השתתפה Mappo בתוכנית IMPACT של האיחוד האירופי. במהלך התכנית נבחנה החברה על-ידי כל חברות הרכב הגדולות הפועלות באירופה. את התוכנית החלו כ-400 סטארטאפים בתחום התחבורה. בתום התוכנית החברה סיימה בין 18 הסטארט אפים המצטיינים של אירופה בתחום הרכב בשנת 2019.

  • האיחוד האירופי יצר רשימת סטארטאפים מבטיחים שהוא בחן מן השנים 2018 ו- 2019:

להשקיע בתנאים של קרן - סבב גיוס בהובלת קרן ההון סיכון SIBF
 
את סבב הגיוס הנוכחי של מאפו מובילה קרן ההון-סיכון SIBF (South Israel Bridging Fund), המנהלת השקעות בחברות סטארט-אפ ישראליות בהיקף של מאות מיליוני שקלים, ומתמחה בהשקעות בחברות טכנולוגיה בשלבים מוקדמים (סבב A-B) בתחומי הסייבר, אנרגיות מתחדשות, מכשור רפואי, קלין-טק, אגרו-טק ועוד. הקרן השקיעה עד היום בלמעלה מ 35 חברות ישראליות, שרבות מהן הונפקו בשנים האחרונות ונסחרות בנאסד"ק. זוהי ההשקעה השנייה של הקרן בחברת מאפו – דבר המעיד על הבעת אמון רב בחברה עצמה ובטכנולוגיה העמוקה והייחודית שלה.

פיצ'

פיצ'

הבעיה והפתרון

כבישי העולם הולכים ונהיים עמוסים, זמני הנסיעה מתארכים. יצרניות הרכב צמאות לפתרונות תוכן אשר יהפכו את חווית הרכב עבור הנוסעים לטובה יותר. להפוך את זמן הנסיעה מנטל- לבעל ערך.

התכנים של MAPPO משדרגים את חווית הנסיעה. החברה מציעה לתעשיית הרכב- In-car Infotainment.

Mappo מספקת ליצרני הרכב תוכן משפחתי, מבוסס מיקום, שזז ונוסע עם המכונית.

מערכת פנים הרכב היא מהפכת המדיה הגדולה הבאה. לאחר המובייל, הטאבלט והשעון- כל יצרניות הרכב וענקיות הטק לוטשות עינהן אל עבר מסך המדיה היושב בקדמת הרכב. 

שינוי דרמטי במודל העיסקי של יצרניות הרכב: המסך  מהווה את העתיד הפיננסי של יצרניות הרכב והם מעבירות את כובד המשקל העסקי ממודל של הכנסות ממכירות רכב ותיקונים לשירותים אשר ניתנים באופן של תשלום חודשי (subscription).

קבוצת Stelantis  (פג׳ו, רנו, פיאט, אלפא רומיאו,סיטרואן, ג'יפ לנצ'יה ואחרות) מעריכה שעד שנת 2030 כ 30 אחוז מהכנסותייה יהיו מתוכנות בתוך הרכב: IN CAR SOFTWARE 
חברת GM מעריכה שעד 2030 סך ההכנסות שלה מתוכנות יהיה פי כמה וכמה מהכנסותיה היום.

היתרון המבדל והעצום של מאפו אל מול סביבת התחרות הינה בסקיילביליות. על מנת לכתוב מליוני נקודות תוכן נדרשות מאות אלפי שעות אדם. העבודה שמאפו אינה יוצרת תוכן אלא עושה שימוש במנוע בינה מלאכותית לאיתור התוכן והגשתו, הופכת אותה לשוצפה אידיאלית לחברות רכב גלובאליות המחפשות פתרונות טכנולוגים בעלי כיסוי לכל פינה בעולם. 

באמצעות האלגוריתם שפיתחה, Mappo יודעת לספק צרכים אלו לכל יצרן רכב על פני כל נקודה על כדור הארץ.

Mappo היא החברה הראשונה בעולם שמשתמשת בכל סוגי התכנים של התרבות האנושית כדי ליצור מהם מפות. חומרי הגלם של החברה הם מאגר עצום בהיקפו של תכנים תרבותיים: ספרים (היסטוריה, ספרות ילדים, ספרי בישול, רומנים, ארכיטקטורה), מוזיקה (מהחיפושיות באנגליה ואזנבור בפאריז ועד שירים על הכנרת), סרטים ('רוקי' על מפת פילדלפיה) או סדרות טלויזיה ('שובר שורות' באלבוקרקי או 'בית הקלפים' בוושינגטון).

החברה מייצרת, באמצעות האלגוריתם שפיתחה, מפות של תוכן מבוסס מיקום.

האלגוריתם פורץ הדרך של החברה מסוגל "לקרוא" טקסטים בהיקפים עצומים, לחלץ מהם ציטטות, בהן מצוין מיקום מדויק ולהציב אותן כשכבה (layer) על מפה. 

 

1.  שוק התוכן לכלי רכב (IN-CAR INFOTAINMENTׂ)

שוק זה מגיע כבר היום להיקפים עצומים והוא נמצא בזינוק חד, בגידול משמעותי בכל שנה. השינויים הדרמטיים שעובר עולם הרכב - יצרו תחום חדש אותו מפתח עולם הרכב באינטנסיביות: in-car infotainment. על פי דוח של  ResearchAndMarkets 2018 צפוי שוק ה INFOTAINMENT כמעט להכפיל את עצמו עד שנת 2023 (בעיקר מפות ניווט ורדיו).

Mappo מספקת לתייר ולמטייל תכנים ייחודיים: לא מדובר במידע בנוסח וויקיפדיה אלא קטעי ספרות, ארכיטקטורה, תוכן לילדים, אוכל, היסטוריה או מוזיקה המעניקים, חוויה מאד ייחודית. בעולם הדיגיטלי יש אלפי אפליקציות תיירות המספקות מידע, אך אין בנמצא בעולם אפליקציה (בנייד, או באתרי אינטרנט) המספקת חוויה מהסוג ש Mappo למדה לעשות ומסוגלת לספק.

 

השפעה על שוק ה- In-Car Infotainment

חברת MAPPO מציעה ליצרני הרכב מוצר העונה לצרכים שלהם: 1- שוק חדש  2- מיתוג  3- בידול  4- מוצר משפחתי. השימוש במוצרי תרבות על גבי המסכים ומערכת הקול של הרכב משנה את חווית הנסיעה והוא בעל פוטנציאל לשינוי מודל ההכנסות של יצרני הרכב הפועלים עם שולי רווח צרים ביותר. המוצר של Mappo תורם לשינוי בהגדרת המוצר שהיצרנים מציעים לרוכשים. המדובר במוצר חדשני שימצב את היצרן, ולא רק את הרכב, כחברה חדשנית, ידידותית למשתמש  המייצר חוויה למשפחה.

Mappo יודעת לספק לכל עיר בעולם, בפרק זמן קצר מאד, תכנים מקומיים. כמו כן, החברה תוכל למכור Data לעיריות או לחברות תיירות מקומיות. כדאי לציין שלפני ההחלטה להתמקד בשוק הרכב, עבדה החברה עם חברת TURISME בברצלונה וסיפקה למאות אלפי לקוחותיה מסלולי טיול ייעודיים שיוצרו על ידי Mappo. 

 

הטכנולוגיה

Mappo היא פלטפורמה עולמית ליצירה אוטומטית והנגשתו של תוכן מבוסס מיקום. החברה פיתחה פלטפורמה גלובלית, המאפשרת לחבר בין כל סוגי התוכן (טקסטים, שירים, דיאלוגים של סדרות טלוויזיה, סרטים) לבין המיקומים שלהם, על פי מקום התרחשות התוכן. חיבור זה יוצר מאגר Data בהיקף עצום ומפות תוכן, הכוללות נקודות ענין (POI) רבות.

מאגר הדאטה המדובר יוצר שכבה על גבי מפה דיגיטלית. שכבה זו על גבי המפות נוצרת על ידי אלגוריתם GEO-REFERENCING ייחודי. חשוב לציין, כי מדובר באתגר טכנולוגי משמעותי הכולל את ניתוח הטקסטים, חילוץ המיקום והצבת המיקומים השונים באופן מדויק על המפה.

איך זה עובד?

הפלטפורמה של Mappo הינה מערכת גנרית המוטמעת במערכות המולטי מדיה של הרכב. המערכת המובילה בעולם, אשר על פי הערכות עומדת להיות מותקנת על גבי 70% מהרכבים בעולם עד לשנת 2027, הינה Android Automotive OS. מאפו הינה אחת מחברות התוכן היחידות בעולם אשר חושבת במודל car-first, ואי לכך עוד טרם פריסתה הרחבה של מערכת הפעלה זו, כבר פיתחה שתי גרסאות שונות למערכת הפעלה זו ובכך, הקדימה במספר שנים את מתחרותייה בשוק. 

בנוסף, אפליקציית הרכב מותאמת למערכות נוספות כמו Apple car, Android Auto, SDL, ועוד. המערכת מותאמת לאינטגרציה למערכות מולטימדיה של מספר יצרנים כמו פורד, אאודי, טויוטה, סוזוקי, סוברו ומיצובישי, וכן לשימוש במערכות של חברות Tier 1 כמו Here, Herman, Faurcia ועוד. התאמה זו מאפשרת למערכות אלו לעמוד גם בתקני הבטיחות, ולספק חווית שימוש משופרת ובטוחה ללקוחות הקצה.

ה-API שיצרה החברה מאפשר ללקוחות העסקיים שלה לצרוך תוכן גאוגרפי דרך REST API, ולשלב אותו באתרים והאפליקציות שלהם, לצרכי יצירת תוכן בצורה אוטומטית ולפי דרישה בהתאם לצרכים של הלקוח. הייחודיות של Mappo היא ביכולתה לייצר תוכן גלובלי ועשיר תרבותית בסקייל גדול: המערכת מאפשרת ייצור של 5,000 POI’s בחודש, וכבר כיום מוטמעים בה 86 אלף POI’s, מתוכם 2,000 המשלבים מוזיקה וסרטונים, וכן 250 מסלולים של מסעות על בסיס נכסי תרבות כמו 'פינוקיו' באיטליה, יצירות וודי אלן בברוקלין ועוד.

המערכת זמינה ב-5 שפות ובהן אנגלית, ספרדית, צרפתית, גרמנית ואיטלקית.

מוצרים וטכנולוגיות קיימות כבר כיום:

1. מנוע Geo-Referencing בשפה האנגלית - החברה פיתחה מנוע המסוגל לעבד טקסטים, לזהות אזכורי מיקום ברזולוציה גבוהה (רחוב, אתר, מונומנט, שכונה, בניין, עיר, מחוז, מדינה) עם מודל מאומן לטקסטים במגוון ז'אנרים ספרותיים. המנוע מסוגל לנתח ספרים שלמים באנגלית ולמקם אזכורי מיקום על מפת העולם בדיוק של 90%.

2. Data API - מערכת מאובטחת להפצת התכנים וניהול משתמשים לטובת הלקוחות (B2B) שיכולים לקבל את התכנים בחתכים שונים ולהשתמש בהם במוצרים שלהם.

3. מערכת ניהול, הצגת ותיוג תכנים - המערכת מאפשרת לעורכים לצפות בתוכן שנוצר באמצעות המנוע, לבקר ולתייג אותו, כך שישמש ללמידה וטיוב של המנוע ולניפוי תוכן שאינו רלבנטי. באמצעות המערכת ניתן לבנות בסיסי נתונים לשדרוג המנוע וללמידה עצמאית באמצעות רשתות נוירונים (AI).

Saliency: החברה נוכחה לדעת שהאלגוריתם הקיים 'שולף' פסקאות שחלקן לא יענינו את כלל משתמש הקצה. החברה מבינה שיש צורך בעבודה עדינה, מובחנת ומתוחכמת יותר.

המטרה העיקרית היא פיתוח טכנולוגי משמעותי המבין את הטקסט ומאפשר בחירת פסקאות ודירוגן בהתאם לחשיבותן בטקסט ועל פי מידת העניין שהן מעוררות. מימוש המטרה הנ"ל יאפשר לחברה לבצע מיון מדויק ובחירת Data 'מעניינת' בלבד ולא כל טקסט הכולל ציון של מיקום, ללא הבחנה במידת העניין שהתוכן יעורר. 

מדובר באתגר הטכנולוגי הקשה ביותר שלקחה עליה החברה. ההובלה של פעילות זו היא בידי שני מדענים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה: פרופ' אריק שמיר, דיקן הפקולטה למדעי המחשב וד"ר כפיר בר, מומחה בעל מוניטין בתחום ה NLP. העבודה בתחום זה מביאה את MAPPO לפעילות מובהקת של AI- בינה מלאכותית.

היכולת "להבין" את הטקסט ולבחור פסקאות בולטות נמצאת בחזית המחקר של תחום ה NLP. הצלחה בגזרה ייחודית זו עשויה להעניק לחברה ערך יוצא דופן ויתרון טכנולוגי עצום.

  • הפיתוח הטכנולוגי יוצר פוטנציאל לשני פטנטים: האחד- Geo-Referencing; השני (והמבטיח מכולם!) –Saliency והשלישי- יצרת מסלולים על פי תכונות המשתמש - CUSTOMIZATION.

פטנטים
 

1. saliency text extraction - הפטנט הוא על טכנולוגיית הליבה המשמשת את המוצר.
2. יצירה אוטומטית של שאלות טריוויה מונחי מקום - הפטנט הוא על טכנולוגיית הליבה המשמשת את המוצר.

 

 

 

הצוות

הצוות

בועז אור-שרגא
לבועז מעל 20 שנות ניסיון בתעשיית ההייטק הישראלית. שימש כסמנכ"ל פיתוח עסקי באלביט, ראש מחלקת מכירות במוטורולה ישראל, הוביל מכירות, מילא תפקידי BD וניהול מו"פ בכירים והוביל את Motorola Ventures ישראל. וכיום מכהן כיו"ר דירקטוריון של מספר סטארט-אפים. בעל תואר EMBA מנורת‘ווסטרן קלוג, תארים בפיזיקה ומתמטיקה מאוניברסיטת תל אביב ותואר בהנדסת חשמל מהטכניון - המכון הטכנולוגי הישראלי.

  • יו''ר הדירקטוריון
דדי צוקר
מנכ"ל ומייסד
דדי הוא חבר כנסת לשעבר ובעל מומחיות בתחומים רחבים של תוכן דיגיטלי כמו וידאו, טקסט, TV, ורדיו. דדי היה המייסד והמנכ"ל של 360, חברת הפקות דיגיטלית, שהיו בבעלותה שלושה ערוצי כבלים וייצרה תוכן דיגיטלי לאתרים ישראלים וביניהם Ynet. לאחר מכן, היה המייסד של Learni, חברת תוכנה שהמירה תהליכי למידה ולימוד לתוכן דיגיטלי במכשירים ניידים. דדי בעל תואר ראשון בכלכלה, תואר שני במדעי המדינה (בהצטיינות) ולמד לדוקטורט בהיסטוריה. לדדי ניסיון רב והיכרות מעמיקה עם תעשיית הרכב וה infotainment אותו רכש במסגרת שנותיו כמנכ"ל Mappo. ניסיון זה כולל היכרות עם גורמים שונים בתעשייה, החל מיצרניות רכב, וחברות Tier 1, הבנה מעמיקה של הצרכים, הקשיים ודרכי הפעולה בה תעשייה זו עובדת.

  • מייסד
פרופ‘ אריאל שמיר
מנהל המחקר
פרופ‘ אריאל שמיר שימש כדיקן הפקולטה למדעי המחשב במרכז הבינתחומי, כעמית פוסט-דוקטורט במרכז להדמיה חישובית באוניברסיטת טקסס אוסטין, היה מדען אורח במעבדות המחקר של מיצובישי אלקטריק בקיימברידג‘ MA (2006), וב-Disney Research & MIT (2014). תחומי המחקר וההתמחות שלו הם עיבוד תמונה ווידאו, מידול גיאומטרי, גרפיקה ממוחשבת, ייצור, הדמיה ולמידת מכונה. לפרופ‘ שמיר ניסיון רב בעבודה עם חברות טכנולוגיות בתחום ה AI. ביניהן ניתן למצוא את Paeon Medical, PrimeSence, Quantum Discoveries, Verisk, Donde Search, ועוד. פרופ‘ אריאל שמיר מחזיק בתואר ראשון ושני במתמטיקה ומדעי המחשב בהצטיינות ו Ph.D במדעי המחשב כולם מאוניברסיטה העברית בירושלים.

אבי מונק
מנהל פיתוח
שימש כמנהל טכני בחברות הייטק מובילות, עם דגש על ניהול צוותים, פיתוח מוצר ותוכנה. מנהיג חדשני ומנוסה שמבין את התמונה הגדולה - אך גם את הפרטים הקטנים ביותר. בעל 15 שנות ניסיון בניהול פרויקטים בינלאומיים מורכבים תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות בסביבה גלובלית.

ד‘‘ר כפיר בר
מומחה AI
ד"ר בר הוא מומחה ל AI ובעל ניסיון של כ 20 שנה והיכרות מעמיקה עם מגוון רחב של דיסציפלינות של עיבוד שפה טבעית (NLP), כולל תרגום מכונה סטטיסטי, זיהוי ישויות שמות ויישומים דיגיטליים-אנושיים. בעל ניסיון רב בשילוב ידע לשוני עם אלגוריתמי AI מתוחכמים, לחילוץ המידע החשוב ביותר מקטע טקסט. ד"ר בר משמש כיום כמרצה באוניברסיטת ת"א, COLMAN ו-IDC, שם הוא מלמד קורסים במדעי המחשב, מדעי הרוח הדיגיטליים, למידת מכונה ועיבוד שפה טבעית. לפני Mappo שימש ד"ר בר כמדען ראשי בחברת Basis Technology, חברה המספקת פתרונות תוכנה לניתוח טקסט, אחזור מידע, זיהוי הונאות דיגיטליות ומודיעין עסקי. לפני כן, היה מייסד שותף ו CTO בחברת Comprendi, פלטפורמה שהופכת ביג דאטה לתובנות עסקיות, ו CTO בחברת Intuview, חברה שפיתחה מערכת "אינטואיציה מלאכותית" ליישומים ביטחוניים. ד"ר בר הוא דוקטור במדעי המחשב מאוניברסיטת תל אביב, תזה בנושא סמנטיקה ותרגום מכונה, שכותרתה "הפקת פרפרזות לשפות מוטות מאוד, עם התמקדות בתרגום מכונה. ובעל תואר ראשון ושני במדעי המחשב.

יינס בארון
מנהל המוצר
ליינס 18 שנות ניסיון בתחום ניהול מוצר, מתוכם 8 שנים ב Google, מומחיות ב UX ועיצוב מוצרים ותהליכים בפלטפורמות שונות כמו רכב, מכשירים ניידים, פלטפורמות אינטרנט וענן, וטלוויזיה. לפני Mappo שימש יינס כמנהל מוצר ב Waze, גוגל, ומנהל מוצר לתחום האוטומוטיב ב Intuition Robotics.

יובל ויינגסט
מנהל פיתוח עסקי ושיווק
ליובל 20 שנות ניסיון בניהול שיווק בערוצים שונים, פיתוח עסקי, יצירת שיתופי פעולה עסקיים, בניית אסטרטגיית שיווק ומכירות ו go to market. לפני Mappo מילא יובל מספר תפקידים בכירים ב Gitam BBDO, סוכנות השיווק הגדולה בישראל, תחילה כסמנכ"ל שירות לקוחות ולאחר מכן כמנכ"ל משותף. לפני כן שימש כמשנה למנכ"ל ב Y&R Israel, ומנהל חדשנות ב La Mark vision.

דנית ישעיהו
מפתחת NLP
דנית משמשת ב Mappo כאלגוריתמאית המתמחה בפיתוח מודלים לומדים ו NLP. בעלת ניסיון בעיצוב ופיתוח אלגוריתמים למערכות לעיבוד שפה טבעית, איתור והטמעת האלגוריתמים והכלים הנכונים עבור משימות NLP, ומציאת מערכי נתונים מתאימים. לפני Mappo שימשה דנית כאנליסטית ב 8200. לאחר מכן עבדה כמפתחת אלגוריתמים NLP בחברת Melingo. דנית היא בעלת תואר B.Sc במדעי המחשב ובלשנות (האוניברסיטה העברית) וכיום לומדת לתואר שני במדעי המחשב ב-NLP (אוניברסיטת בר-אילן).

איתמר גבעתי
מפתח AI
לאיתמר היכרות מעמיקה עם מודלים ואלגוריתמים שונים בתחום למידת מכונה, רשתות נוירונים וdeep learning. במסגרת תפקידו ב Mappo, מפתח איתמר פתרונות מבוססי למידה עבור אלגוריתמים לעיבוד שפה טבעית. לפני Mappo שימש איתמר כעוזר מחקר בתחום Deep learning במכללה למנהל. איתמר מחזיר בתואר ראשון כמהנדס אלקטרוניקה.

עדכונים 1

עדכונים 1

  • תאריך עדכון: 11/10/2022
סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו