אודות אקזיטוואלי

על ExitValley:

ExitValley היא פלטפורמת הון סיכון הראשונה והמצליחה בישראל. ExitValley שינתה את כללי גיוס ההון לחברות סטארט-אפ ואפשרה לכולם להשקיע בסטארט-אפים תמורת מניות, ובכך להיות חלק מהצלחת הסטארט-אפ ניישן. ExitValley נוסדה על ידי אדריכלי תעשיית ההשקעות האינטרנטיות בישראל וממשיכה להוביל את השוק עם המספר הגבוה ביותר של סבבים שהושלמו, הכמות הרבה ביותר של כספים שגויסו וקהילת המשקיעים הגדולה בישראל.

החזון שלנו

  • להעניק לחברות סטארט-אפ הזדמנות יעילה לגייס הון דרך נתיב, שכל צעד בו נועד לסייע להן לבנות חברה מצליחה.
  • לאפשר לכולם להשקיע בחברות ישראליות ולהיות שותפים בעלי מניות בסטארט-אפ ניישן.

מדוע הקמנו את ExitValley

העניין סביב ישראל כ"מעצמת על" של סטארט-אפים יוצאי דופן ממשיך לגדול. למרות גודלה הקטן, ישראל עומדת בחזית הטכנולוגיה והחדשנות, לצד מדינות מובילות נוספות בתחום. עם ניסיון של שנים כיזמים, משקיעים, עורכי דין ואנשי שוק ההון, למדנו כי קיים מחסור משמעותי בהיצע הון לחברות ישראליות בשלביהן הראשונים. גילינו גם שהשקעה בתעשיית ההיי-טק הישראלית היא משהו שנגיש בלעדית לקבוצה קטנה מאוד, המורכבת בעיקר מקרנות הון סיכון, חממות וקומץ אנג'לים. על ידי פתרון שתי הבעיות הללו, אנו עוזרים לחדשנות הישראלית לצמוח. עם ExitValley, יותר יזמים מצליחים לגייס הון ולממש את החזון שלהם. במקביל, יותר משקיעים מקבלים גישה להזדמנויות אלו וזוכים להשתתף בהצלחה. לפני מספר שנים החלטנו להרים את הכפפה ואספנו את מיטב המוחות בתעשייה על מנת לפתח פתרון כולל, שמחזיר את הכוח ליזמים ומספק לציבור המשקיעים עולם של הזדמנויות. היום, אנחנו השינוי, זה שהתכוונו ליצור.

הצוות שלנו

שחר שרגא, MBA
מייסד שותף ומנכ"ל
שחר הקים את ExitValley והוא נמנה בין המייסדים של תעשיית מימון ההמונים האינטרנטי בישראל. במהלך השנים שחר צבר מומחיות חסרת תקדים בכלל ההיבטים של הליך גיוס ההון, מה שתרם לביסוס מעמדה של ExitValley כפלפטורמת הון סיכון ומימון ההמונים המצליחה ביותר בישראל כיום. בהנהגתו של שחר, ממשיכה ExitValley להוביל את השוק עם מספר הגבוה ביותר של סבבי הגיוס שהושלמו בהצלחה, סכומי ההשקעה הגדולים ביותר, קהילת המשקיעים הרחבה בישראל והפורטפוליו המגוון ביותר של סטארט-אפים מצליחים.
לפני הקמת ExitValley, שימש שחר כמנהל פיתוח עסקי ב"תמיר פישמן", אחד מבתי ההשקעות המובילים בישראל.
שחר בעל תואר ראשון (BA) מאוניברסיטת חיפה ותואר שני במנהל עסקים (MBA) מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב.
ניר מי-טל
מייסד שותף וסמנכ"ל שיווק
ניר הוא אחד ממייסדי ExitValley. ניר הקים את מחלקת השיווק של החברה, ובכך ייסד ונתן את הטון לתחום שיווק מימון ההמונים בישראל. ניר מתמחה בניהול מכלול המרכיבים של חטיבות השיווק ב ExitValley, החל מעולם התוכן, דרך הדיגיטל וכלה ביחסי הציבור. תוצאותיו המרשימות מיצבו את מעמדה של ExitValley בחזית תעשיית הון הסיכון הישראלית, וכיום ממשיך ניר להרחיב את מערך השיווק של ExitValley באמצעות יצירת יוזמות ושיתופי פעולה שיווקיים רבים בארץ ובחו"ל.
לפני הקמת ExitValley, שימש ניר כראש הצוות הכלכלי באחת מחברות הייעוץ המובילות בישראל, והתמחה בעבודה מול משרדים ממשלתיים ותאגידים פרטיים.
ניר בעל תואר ראשון (BA)בכלכלה ומדעי המדינה מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני בלימודי ביטחון מאוניברסיטת בר אילן, אותו השלים במסגרת שירותו הצבאי כקצין בכיר ומפקד ביחידה מובחרת של צה"ל.
יואל אטדגי
שותף מייסד וסמנכ"ל טכנולוגיות
יואל הוא אחד ממייסדי ExitValley. יואל חי ונושם טכנולוגיה והוא מומחה בהפיכת רעיונות למציאות. יואל הגה, יזם ויצר את הפלטפורמה הטכנולוגית של ExitValley, יחד עם הכלים הבורסאיים פורצי הדרך שלה. יואל מוביל את תחום החדשנות והפיתוחים בחברה.
ליואל יותר מ- 20 שנות ניסיון בתחום ההי-טק: כיזם, כיועץ טכנולוגי, כמשקיע וכמנהל פרויקטים מגוונים בסביבות עבודה שונות.
דניאל בן ישי, עו"ד
סמנכ"ל תפעול
דניאל הקים את חטיבת גיוס ההון בExitValley. בהיותו מומחה חסר תקדים בתחום ההשקעות האינטרנטיות, במסגרת תפקידו אחראי דניאל על פיקוח ובקרה של כלל הפונקציות התפעוליות בחברה: תהליכי גיוס הכספים, התשתית המשפטית, קשרי משקיעים ועוד. דניאל מנהל צוות של אנשי מקצוע, ויחד הם מלווים את חברות הפורטפוליו של ExitValley לאורך כל הדרך, החל מהליך הקמת סבב הגיוס ועד לסיומו המוצלח.
דניאל הוא עורך דין לשעבר ובעל ניסיון רב בפעילות גיוס השקעות ממגוון מקורות בסקטורים שונים.
דניאל בעל תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים, עם התמחות במימון (L.L.B., B.A.), מאוניברסיטת רייכמן.
עדן פוזין, MBA
מנהלת פיתוח עסקי
עדן היא מנהלת פיתוח עסקי ב ExitValley, ובתוך כך אחראית על פיתוח מוצרי השקעה חדשים בחברה, ניהול שיתופי פעולה בינלאומיים ועוד. עדן בעלת ניסיון של למעלה מ-10 שנים בניהול קשרים עסקיים בינלאומיים ברמה בכירה, הן במגזר הציבורי והן במגזר הפרטי. לאחר קריירה דיפלומטית במשרד הכלכלה והתעשייה של ישראל, ניהלה עדן מספר פרויקטים של מכירות ופיתוח עסקי, החל משלב הרעיון ועד להשלמתם בהצלחה, עבור חברות פרטיות בארץ ובחו"ל.
עדן בעלת תואר ראשון (BA) במדעי המדינה ותקשורת ותואר שני (MBA)במינהל עסקים (התמחות במימון) מאוניברסיטת תל אביב.
מאור זריני
מנהל דיל פלואו
מאור מנהל את תחום השיווק והמכירות לחברות המגייסות באמצעות הפלטפורמה, הוא אחראי לאתר את הסטארט-אפים המתאימים ביותר לגיוס ההון בExitValley. מאור מפקח על התהליך החל מרגע בחינת התאמתן של החברות לגיוס ועד לסיומו המוצלח של הסבב, לרבות אימות מחויבות החברות למשקיעים. בנוסף, מאור עוקב אחר סיפורי ההצלחה הרבים של חברות הפורטפוליו שלנו.
מאור בעל תואר ראשון במשפטים (L.L.B.) מהמכללה למנהל ובעל תואר שני (MBA) עם התמחות במימון מאוניברסיטת בן גוריון.
שי לוי
מנהלת אקוסיסטם
שי מנהלת את שיתופי הפעולה של ExitValley עם מגוון רחב של שחקני האקוסיסטם הישראלי. במסגרת תפקידה, אחראית שי על יצירת קשרים עם גופים שונים הקשורים לחדשנות, כגון קרנות הון סיכון, אקסלרטורים, חממות טכנולוגיות, מרכזי חדשנות, תאגידים, בתי חולים, אקדמיות ועוד.
לשי ניסיון רב בניהול פרויקטים והיא בעלת תואר ראשון במנהל עסקים, עם התמחות בשיווק, מהמרכז האקדמי רופין.
לי גולדברוך, עו"ד
מנהלת לקוח
לי מנהלת את סבבי הגיוס ב ExitValley. במסגרת תפקידה, אחראית לי על ליווי חברות הסטארט-אפ לאורך סבב הגיוס, החל מהקמת הסבב וניהולו השוטף, וכלה בהליך הקלוזינג המשפטי. בתוך כך, אחראית לי על יצירת החיבור בין החברה המגייסת למחלקות השונות ב ExitValley, ליווי תהליכי ההשקעה וניהול קשרי המשקיעים. נוסף על כך, לי אחראית על ניהול קהילת משקיעי הפלטפורמה.
לפני תפקידה ב ExitValley, התמחתה לי בפרקליטות האזרחית ועבדה כעורכת דין בתחומי המשפט המסחרי, ליטיגציה וחדלות פירעון במשרדים מובילים בישראל.
לי בוגרת תואר ראשון במשפטים (L.L.B.) ותואר ראשון בממשל (BA) מאוניברסיטת רייכמן.
עדן טביבי, עו"ד
מנהלת לקוח
עדן אחראית על ליווי חברות הסטארט-אפ לכל אורך סבב הגיוס, החל משלב ההקמה ועד להליך הקלוזינג המשפטי. במסגרת תפקידה, אחראית עדן על ניהול קשרי המשקיעים, סיוע בהכנת התשתית המשפטית ויצירת חיבור בין החברות המגייסות למחלקות השונות ב ExitValley.
עדן הינה עורכת דין, בעלת ניסיון רב במשפט מסחרי, ניהול קשרי לקוחות וחברות ופרסום עסקי.
עדן בעלת תואר ראשון במשפטים (L.L.B.) ומסיימת בימים אלה את התואר השני במנהל עסקים עם התמחות במימון באוניברסיטת בן גוריון בנגב.
יואל כהן
מנהל לקוח
יואל אחראי על קשרי משקיעים וניהול סבבי גיוס בחברה: הוא מלווה את הסטארט-אפים משלב זיקוק התכנים, דרך ניהול סבב הגיוס עצמו, ועד לסיום הליך הקלוזינג המשפטי. בחלק מתפקידו, יואל מהווה נקודת חיבור בין החברה המגייסת לכלל המחלקות ב .ExitValley – בנוסף, יואל לוקח חלק בשיפור תהליכים פנים ארגוניים ועבודה על כלי ניהול חדשים בחברה.
יואל בעל ניסיון רב בפיתוח עסקי, הקמת אופרציות, ניהול לקוחות, ומכירות.
הוא מחזיק בתואר ראשון עם התמחות ביזמות ומנהל עסקים מאוניברסיטת רייכמן בהרצליה.
דמיאן פייצ'וטקה
מנהל תוכן ושיווק
דמיאן אחראי על שיווק חברות הפורטפוליו של ExitValley, החל מעולם התוכן, דרך שיווק דיגיטלי וכלה ביחסי הציבור, תוך שימוש במגוון כלים וערוצי שיווק. דמיאן משמש נקודת חיבור בין כל אנשי המקצוע הרלוונטיים לבניית קמפיין שיווק מצליח: אנשי תוכן, מנהלי PPC, יוצרי וידאו ומעצבים גרפיים. בנוסף, דמיאן מנהל בהצלחה את כלל תקציבי השיווק של החברות המגייסות.
דמיאן הוא בוגר תכנית לימודי קופירייטינג וניהול מדיה חברתית של 'הבצפר' – האקדמיה המקצועית המובילה בישראל לפרסום.
 
 
 
סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו