More Foods

Every idea begins with a seed

חברת פוד-טק פורצת דרך המתמחה בפיתוח ושיווק מזונות בריאים ועתירי חלבון מן הצומח, אשר מופקים מזרעי חמנייה ודלעת בתהליך ייצור ייחודי ומוגן בפטנט. לחברה פעילות מסחרית ענפה ושת"פים אסטרטגיים עם חברות מובילות בתעשיית המזון העולמית.

0% מיעד הגיוס

24

יחידות נותרו

$10,000

השקעה מינימלית

3

ימים נותרו
שתפו
מפרסם: Leonardo Marcovitz
גיוס אנג'לים
סוג השקעה:
שלב החברה:
קטגוריה:
מזון וחקלאות

עיקרי הדברים

עיקרי הדברים

פתרון ממוקד צרכנים

More Foods מספקת מענה חדשני לביקוש הגובר במערב למזונות בריאים, טעימים וברי קיימא. מוצרי החברה עשירים בחלבון ובסיבים, מתגאים בתווית מזון נקיה - clean label (מזון בעל רשימת רכיבים קצרה ומוכרת לצרכן), ואינם מכילים אלרגניים משמעותיים כמו סויה וסייטן. באמצעות מוצריה הייחודיים, החברה שואפת למלא פער רציני הקיים כיום בשוק החלבון האלטרנטיבי ולתת מענה להעדפות הצרכנים למזונות בריאים וטעימים במגוון טעמים ומרקמים.

 

טכנולוגיה בת קיימא ומוגנת בפטנט

More Foods מחזיקה בפטנט מאושר על תהליך הייצור הייחודי שפיתחה, המאפשר להפיק מוצרי מזון עשירים בחלבון באמצעות שימוש משני (upcycling) בשאריות זרעי דלעת וחמניות - תוצר לוואי של תעשיית ייצור השמנים הצמחיים.

 

פעילות מסחרית ענפה

מוצרי החברה כבר משווקים בלמעלה מ-70 מסעדות וחנויות קמעונאיות בינלאומיות, כולל לקוחות בולטים כמו Dabush, Mexicana, Yarzin Sella Group (המשרתים לקוחות כמו פייסבוק, גוגל וסמסונג), וענקית הקמעונאות השוויצרית Migros.

 

שותפות אסטרטגית עם מותג המזון הישראלי המוביל טבעול

חברת טבעול הישראלית, מובילה עולמית בפיתוח, ייצור ושיווק מזון צמחוני וטבעוני, הוציאו לאחרונה הצהרה פומבית המביעה את כוונתם לשתף פעולה עם More Foods בייצור קו חדש של מוצרי מזון מבוססים גרעיני דלעת. 

 

 

הוכחת יעילות בניצול הון

More Foods הוכיחה יעילות כלכלית וניצול הון יוצאי דופן, כאשר הצליחה להגיע משלב הרעיון לשלב המסחור באמצעות מימון seed בלבד. הצלחה זו מציגה את היכולת של הצוות למנף משאבים ביעילות בפיתוח מוצרים ובחדירה לשוק.

 

חותמות איכות: השקעה של קרן הון סיכון והשתתפות באקסלרטור Masschallenge

המשקיעה הראשית ב More Foods היא BioMeat - קרן השקעות ציבורית המתמקדת בהשקעה בחברות מו"פ ייחודיות בתעשיית הפוד-טק. בנוסף, החברה נבחרה להשתתף בתוכנית ההאצה היוקרתית Masschallenge, אשר מספקת לחברה משאבים וקשרים יקרי ערך המסייעים לה להגביר את צמיחתה.

 

             

פיצ'

פיצ'

הצורך

ע"פ מחקרים רבים, חלק ניכר (כ-30%) מאוכלוסיית המדינות המפותחות מבקשים באופן פעיל להפחית את צריכת הבשר שלהם. מכיוון שבדרך כלל בשר נחשב כמקור עיקרי לחלבון, שינוי זה בהעדפות הצרכנים מהווה הזדמנות משמעותית לענות על הביקוש למזונות טעימים ועתירי חלבון המבוססים על מקורות צמחיים. עם זאת, רוב החלופות הקיימות כיום בשוק נתפסות כלא בריאות ולא טעימות. הדבר נובע בעיקר מהשימוש הנפוץ בסויה ובסייטן, שהם מזונות אלרגניים אשר נתפסים באופן שלילי על ידי הצרכנים. בנוסף, מוצרים אלה כוללים לרוב רשימות ארוכות של מרכיבים לא מוכרים, ואינם בעלי תווית מזון נקייה. היעדר הגיוון באפשרויות הזמינות, כאשר רובן מבוססות רק על אותם 2-3 מרכיבים עיקריים, מותיר את הצרכנים כמהים לטעמים ומרקמים חדשים ומגוונים. לפיכך, יש צורך ברור באלטרנטיבות חלבון צמחיות בריאות יותר, טעימות יותר ומגוונות יותר כדי לספק את העדפות הצרכנים.

הפתרון

More Foods מפתחת מגוון מוצרים טעימים על בסיס צמחי במרקם "בשרי", הנחשבים לחלופה בריאה יותר למוצרים הקיימים בשוק החלבון האלטרנטיבי, ומטפלת ביעילות בפער הקיים בשוק זה. מוצרים אלו בולטים בזכות הפרופילים התזונתיים המרשימים שלהם, לרבות תכולת חלבון גבוהה של 27% ותכולת סיבים של 7%. בנוסף, הם מציעים תוויות מזון נקיות, רשימות רכיבים קצרות, ואינם משתמשים באלרגנים העיקריים.

יתרון מרכזי אחד של מוצרי החברה הוא תהליך הייצור הייחודי שלהם, אשר מעוגן בפטנט, ומאפשר לחברה להשתמש בזרעי דלעת וחמניות כמקורות חלבון עיקריים, ולהבדיל אותם מהמתחרים מבחינת תכונות בריאותיות, טעם ומרקם.

יתרה מכך, הרבגוניות של המוצרים של More Foods מאפשרת מגוון רחב של יישומים קולינריים. ניתן להשתמש בהם במתכונים שונים, כגון מוקפצים, בוריטוס, לחמניות באו, כריכים ושווארמה, מה שמציע לצרכנים מגוון רחב של אפשרויות שיתאימו להעדפותיהם ויספקו את הצרכים הקולינריים שלהם.

 

הטכנולוגיה

בתוך תעשיית מיצוי השמן המבוסס על גרעיני דלעת וחמניות, נוצר תוצר לוואי שלרוב נזרק לאחר תהליך הפקת השמן. תוצר לוואי זה מורכב משאריות הזרעים ללא תכולת השמן. More Foods  פיתחה תהליך טכנולוגי חדשני לחלוטין המאפשר להמיר את שאריות הזרעים נטולי השמן לאבקה. אבקה זו משולבת לאחר מכן עם מרכיבים טבעיים אחרים ומועברת עם מים לציוד מיוחד לייצור מזון. באמצעות הפעלת לחץ וטמפרטורה מבוקרים, התערובת הופכת למוצר מזון בעל מרקם דמוי בשר. חלופות הבשר המתקבלות מעוצבות לאחר מכן לצורות שונות המתאימות ליישומים קולינריים שונים לפני שהן עוברות הקפאה.

More Foods מחזיקה בקניין רוחני ובפטנט הקשור לתהליך ולפורמולציה החיוניים לייצור מוצרי מזון מבוססי חלבון צמחי תוך שימוש בזרעי דלעת וחמניות. לחברה פטנט מאושר בישראל והיא הגישה בקשת PCT במטרה להבטיח הגנה קניינית במדינות גדולות, תוך שמירה על תאריך העדיפות של ההגשה הישראלית המקורית. לייצוג חזותי של התהליך, ניתן לעיין בסכימת הסקירה הכלולה במצגת החברה.

 

אזכורים במדיה:

 

 

הצוות

הצוות

Leonardo Marcovitz
מנכ"ל
יזם מנוסה עם ניסיון רב בניהול פיתוח מוצרים, פיתוח עסקי וגיוס הון. בעל תואר בהנדסה ביו-רפואית.

  • מייסד
Dr. Florian Wild
CTO
מהנדס מזון מוביל עם התמקדות בחלבונים צמחיים ויישומים שלהם בחלופות בשר. מומחה במרקם חלבון.

Yael Policker
COO
מנהלת תפעול ושרשרת אספקה מנוסה. לאחרונה בנתה, הטמיעה והובילה את הפעילות ושרשרת האספקה הגלובלית של חברת Zero Egg - מקונספט ועד לקו המוצרים, המיוצרים ונמכרים ב-3 יבשות.

Amit Raz
שף ראשי
שף בעל ניסיון רב. החזיק בבעלותו רשת מסעדות בדרום אפריקה במשך למעלה מעשור. מתמחה בייעוץ מזון עבור המטבח הצמחי.

נתונים פיננסיים

נתונים פיננסיים

עדכונים

עדכונים

אין עדכונים להצגה

סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו