BioChange

הנדסת רקמות לשיקום רקמות זקנות ופגומות

Biochange פיתחה פלטפורמה טכנולוגית פורצת דרך המאפשרת זירוז וייעול תהליכי חידוש וריפוי טבעיים של רקמות פגועות. החברה מפתחת, מייצרת ומשווקת פתרונות חדשניים לשיקום וחידוש רקמות, המבוססים על טכנולוגיה מוגנת בפטנטים המאושרים ברחבי העולם.

108% מיעד הגיוס

10

יחידות נותרו

$20,000

השקעה מינימלית

31

ימים נותרו
שתפו
מפרסם: איריס שיחור
גיוס יתר
סוג השקעה:
שלב החברה:
קטגוריה:
מכשור רפואי

עיקרי הדברים

עיקרי הדברים

טכנולוגיה פורצת דרך המובילה מהפכה בתחום הרפואה המשקמת (Regenerative medicine)

טכנולוגיית ה CellFoamTM-המהפכנית שפיתחה BioChange מאפשרת פתרון ייחודי לחידוש רקמה פגומה שניזוקה כתוצאה ממחלה, פציעה או הזדקנות. מדובר בקצף חלבוני תלת-ממדי, המיוצב ביולוגית באופן ייחודי ומוגן פטנטית. כאשר הקצף המיוצב מוחדר לרקמה הפגומה הוא מביא לידי בנייתה מחדש והתחדשות תפקודית שלה, ובכך גורם להיפוך התהליך של הידרדרות הרקמה. הקצף החלבוני מתכלה באופן טבעי עם הזמן בד בבד עם שיקום והתחדשות הרקמה, כך שבסוף התהליך הקצף נעלם ובמקומו מתקבלת רקמה מחודשת, בריאה וחיונית לחלוטין בעלת מבנה טבעי של רקמה צעירה.

 CellFoamTM הינה טכנולוגיית מהפכנית בעלת פוטנציאל מרחיק לכת בשיקום מגוון רחב של רקמות ואיברים. 

 

עשרות פטנטים מאושרים ואחרים בשלבי אישור מתקדמים בארה"ב, סין, ישראל ואירופה

לחברה שלוש משפחות פטנטים הנמצאות בשלבי אישור שונים, מתוכם 18 פטנטים כבר מאושרים בארה"ב, אירופה, סין, דרום קוריאה, יפן וישראל, ו-25 פטנטים נוספים בשלבי אישור שונים (בשלב הלאומי). הפטנטים הם על הרכב חדשני של חומרים היוצרים מטריקס חלבוני קצפי ייחודי המעודד רגנרציה, וכוללים גם שיטות הכנה ויישום המבוססות על הקצף החלבוני.

 

טכנולוגיה המתאימה ליישום במגוון רחב של שווקים ובשימושים רבים

הבעלות על הטכנולוגיה הייחודית מקנה ל- BioChangeפוטנציאל רחב לפיתוח מוצרים פורצי דרך בתחומים רבים ומגוונים שיאפשרו הגעה להישגים שישנו את הרפואה והאנושות. החברה הוכיחה היתכנות בחידוש רקמות עור, עצם, שופכן ורשתית, ואף הוכיחה עם תוצאות מרשימות ביותר, יכולת שיקום של איבר חניכיים, המורכב מארבע רקמות שונות. החזון הרחוק של החברה הוא להתרחב בעתיד לכיוונים חדשים ומרחיקי לכת עם השאיפה להגיע ליכולת של חידוש איברים שלמים ומורכבים, בדומה לבע"ח המסוגלים לעשות כן, כדוגמת הסלמנדרה שיכולה להצמיח מחדש גפה שנכרתה או עין שניזוקה. מאחר והיכולת לרגנרציה מלאה של איברים קיימת בטבע, אנחנו מאמינים שזה לא מדע בדיוני להביא את היכולת הזו גם לבני אדם.

המוצרים המובילים שבפיתוח:

ReGumTM – מוצר המספק מענה חדשני לסובלים ממחלות חניכיים ונסיגתן

המוצר נועד לתת פתרון למחלת החניכיים ממנה סובלים קרוב ל-50% מהאוכלוסייה הבוגרת, ועדיין אין לה פתרון מספק ויעיל בשוק. תוצאות הניסויים שנעשו עד כה עם מוצר ה- ReGumTM מצביעות על יכולת חסרת תקדים של המוצר להביא לשיקום מלא של רקמת חניכיים. השיקום כולל בנייה מחדש של רקמת החניכיים על כל מרכיביה, כולל העצם והרקמה הרכה (Gingiva) ומהווה יתרון עצום ביחס למוצרים האחרים בשוק בעלי אינדיקציה לשיקום חלקי ושל סוג רקמה אחת.

היתרון היחסי המשמעותי ביותר, נובע מהיכולת לעודד צמיחה מחודשת של רקמת חניכיים טבעית, להבדיל מהמוצרים הקיימים בשוק בעלי יכולת מוגבלת לעבות את רקמת החניכיים ואינם מעודדים צמיחה של רקמה חדשה וטבעית.

מוצר חדשני נוסף הוא Revolette TM המיועד לחידוש העור בבטיחות וביעילות עבור שוק האסתטיקה והניתוחים הפלסטיים. החברה נמצאת בתהליכי פיתוח מתקדמים, ובוחנת בימים אלו שיתוף פעולה משמעותי לסיום אישורו הרגולטורי ולתחילת שיווקו.

מאז פרוץ המלחמה ב-7 באוקטובר, החליטה החברה לבחון שימוש בטכנולוגיה גם לטיפולים מצילי חיים/משקמים לחיילים שנפצעו בקרב, בהם הֵמוֹסְטָט לעצירת דימומים קשים בשטח, ומוצר לשיקום רקמות כתוצאה מפציעות קרב וכוויות קשות. החברה הגישה מספר בקשות למענקי מחקר ופיתוח, בתקווה לאפשר קידום הפרוייקטים החשובים הללו במקביל לפעילות העסקית של החברה.

 

פעילות מסחרית רווחית בשוק הווטרינריה ופרסום בכתבי עת רפואיים מובילים

הצלחה מרחיקת לכת בשלבי בדיקות ההיתכנות של מוצרי החברה בטיפול בבעלי חיים, שהיוו שלב בדרך ליישומים הרפואיים בבני אדם, הניבה שני מוצרים מוצלחים ופורצי דרך לשוק הווטרינרי.

 ReGum™ Vet- מיועד לטיפול במחלות/נסיגת חניכיים, הוכיח בטיחות ויעילות חסרת תקדים בכלבים וחתולים. ממצאי המחקר הקליני-וטרינרי פורסמו בכתב העת המדעי היוקרתי Frontiers in Veterinary Science. החברה מקבלת באופן שוטף ועקבי, מידע רב מווטרינרים מובילים בעולם שמדווחים על תוצאות פורצות דרך ועל מגמת שיפור שנמשכת לפחות שנתיים אחרי הטיפול עם המוצר שלנו.

 VetFoam - טיפול זעיר-פולשני המחזק ומחדש את תפקוד רקמת השופכה, עם אחוזי הצלחה גבוהים וללא תופעות לוואי. ממצאי מחקר קליני-וטרינרי, שחקר את הטיפול בדליפת שתן אצל כלבים באמצעות VetFoam, פורסמו בכתב העת Journal of Veterinary Internal Medicine.

הממצאים מעידים על פתרון הבעיה של  דליפות השתן למשך זמן ממושך בהשוואה למוצרים מתחרים בשוק.

המוצרים משווקים בשנים האחרונות לווטרינרים מובילים בישראל, ארה"ב, אירופה, קוריאה ואוסטרליה, ומספקים מקור רווח לחברה וצמיחה במספר הלקוחות מרבעון לרבעון.

מענקי פיתוח מטעם רשות החדשנות והאיחוד האירופי והשקעות ממשקיעים פרטיים מובילים

מאז תחילת פעילותה, BioChange גייסה מימון ממקורות שונים בישראל ובחו"ל, וביניהם: 

- מענקי מו"פ מטעם רשות החדשנות, כולל מענקים דו-לאומיים: מענק לשיתוף פעולה עם אוניברסיטת מילאנו והחברה האיטלקית BEL למחקר ופיתוח בתחום שיקום ריאות לחולים במחלת COPD; ומענק לשיתוף פעולה עם חברה קוריאנית מובילה לפיתוח מוצר לשיקום רקמת שד לאחר ניתוח הסרת גידול).

- מענק Horizon 2020 של האיחוד האירופי

- זכייה בפרס Seal of Excellence האירופי

נוסף על כך, לחברה משקיעי הון סיכון ומשקיעים פרטיים (אנג'לים) כדוגמת מאורו וישינסקי, אחד ממומחי השוק הבולטים באסתטיקה דרמטולוגית (בעל רקע של השקעות במעל ל-30 חברות סטארט-אפ בתחום הביוטק והמד-טק ואקזיטים כגון Alma Lasers ו-Ventor), וקרן הון אמריקאית  Quadrascope המתמחה בלונג'ביטי (מדע אריכות ימים).

 

 

שיתופי פעולה אסטרטגיים עם מוסדות אקדמיים ורפואיים מהטובים בעולם

לחברה שיתופי פעולה עם מוסדות מובילים, כגון אוניברסיטת סטנפורד ואוניברסיטת מילאנו, ושיתופי פעולה מקומיים עם אוניברסיטאות ומוסדות רפואיים בארץ כגון אוניברסיטת ת"א ואוניברסיטת בר-אילן.

צוות מגוון של מומחים בתחום הביו-הנדסה, בעלי ניסיון רב בפיתוח מוצרים רפואיים ועם היסטוריה של הצלחה

החברה מונה צוות מקצועי בעל ניסיון רב הן בתחום העסקי והן בתחום הרפואי.

חברי הצוות המוביל:

ישי אתר, יזם, מייסד ומנהל טכנולוגיה ראשי, יזם ביו-טק ומהנדס ביו-רפואי, ייסד ארבע חברות ביו-טק, אשר שתיים מהן נרכשו בסכומים משמעותיים על ידי תאגידי ענק אמריקאיים;

ד"ר איריס שיחור, מנכ"לית, יזמית בעלת ניסיון מוכח בתור מייסדת ומנכ"לית חברת מכשור רפואי חדשני בתחום של העברת תרופות למוח (החברה גייסה מליוני דולרים והגיעה לניסויים קליניים מוצלחים);

ד"ר קרן סיניק, סמנכ"לית האופרציה, בעלת ניסיון רב שנים במחקר ופיתוח ובניהול של פיתוח מוצרים רפואיים; דורית ירון, סמנכ"לית הייצור ומנהלת היחידה העסקית הוטרינרית, בעלת ניסיון עשיר ומוכח בפיתוח והעמדת תהליכי וקווי ייצור;

הילית הוכמן, סמנכ"לית שיווק ומכירות, בעלת ניסיון של כ-20 שנים בניהול מערכי הפצה ופיתוח אסטרטגיות שיווק להחדרה של מוצרים רפואיים לשוק הגלובלי.

ד"ר שני כהן, דירקטורית מחקר ופיתוח, מומחית בתחום הנדסת רקמות והובלת תרופות;

ד"ר יובל איתן, מנהל הטכנולוגיות והחדשנות של החברה, מומחה בתחום הנדסת רקמות, בעברו ניהל את מעבדת הפתולוגיה המולקולרית במרכז הרפואי "העמק".

פיצ'

פיצ'

הצורך והאתגר

מטרתה של הרפואה הרגנרטיבית היא לחדש רקמות פגועות, ובחזונה להצמיח איברים שלמים במקום אלו שנפגעו ויצאו מכלל שימוש תפקודי. רקמות גופינו (כדוגמת רקמת עור, שריר, עצב וכו') בנויות בעיקרן ממגוון של תאים, וממטריצה חוץ תאית (Extra Cellular Matrix) שמהווה את התמיכה המבנית לתאים אלו ומאפשרת את התקשורת הבין-תאית בתוכה. המטריצה החוץ-תאית מהווה חלק חיוני בתפקוד התקין של הרקמה, והכרחית לתהליכים כמו גדילה, ריפוי פצעים ויצירת רקמות חיבור. רקמות גופינו מתוכנתות לצמוח מהשלב העוברי ועד גיל הבגרות, אולם לאחר מכן הן כמעט שלא מתחדשות ולא צומחות, אלא בעיקר מתפרקות ומתבלות עם הזמן, ובאופן מוגבר ביותר במקרה של פציעה או נזק.

כאשר נוצרת פגיעה כלשהי ברקמה כתוצאה מפציעה, זיהום, מחלה או אפילו רק הזדקנות, נפגעת גם המטריצה החוץ-תאית, ובכך נפגעת יכולת השיקום והבנייה מחדש של הרקמה הפגועה. תהליכי שיקום של רקמות פצועות הם איטיים ומורכבים עד מאוד, המטופלים סובלים מטיפולים ארוכים וכואבים שבסופם, ברוב המקרים הרקמה אינה חוזרת לשיקום מלא.

אחת המחלות הנפוצות ביותר שמובילה להתדרדרות בלתי הפיכה של רקמות היא מחלת החניכיים. אחד מתוך חמישה אנשים באוכלוסייה הינו בעל סיכוי גבוה לסבול ממחלה זו אשר מחלישה ופוגעת ברקמות סביב השיניים ומהווה גורם מוביל לאובדן שיניים אצל אנשים מעל גיל 30. הדלקת היא כרונית ומתבטאת בנפיחות, אדמומיות, רגישות וכאבים שהולכים ומחמירים עם התקדמות המחלה. עם הזמן מחלה זו יכולה להוביל לנזק בלתי הפיך לעצם ולרקמות המקיפות את השן, מה שעלול לגרום לנסיגת חניכיים, לחשיפת השורשים וליצירת חורים בשן, ואף להיחלשות השיניים עד כדי עקירתן או נפילתן. בנוסף, מחקרים קבעו כי קיים קשר בין דלקת חניכיים ומחלות מערכתיות משמעותיות, כגון מחלות לב וכלי דם ולב, מחלות ניווניות עצביות וסוכרת. אנשים הסובלים מדלקת חניכיים עומדים בפני סיכון גבוה פי שניים עד פי שלושה לחוות התקף לב, שבץ או אירועים דומים. ככזה, קיים צורך גובר בטיפולי חניכיים המיועדים לשקם את רקמת החניכיים, לעצור את התקדמות המחלה ואף להפוך את הנזקים ממצב דלקתי כרוני למצב בריא. המוצרים והפתרונות הזמינים כיום אינם יעילים מספיק בעצירת התקדמות הדלקת הכרונית ונסיגת החניכיים, ולחלוטין אינם יעילים בהיפוך המצב ושיקום הרקמה שנפגעה. מחלת חניכיים נותרה מחלה כרונית מתקדמת, וחידוש הרקמה הפגועה נותר צורך שכרגע אין לו לפתרון.

 

 

הפתרון

BioChange פיתחה וממשיכה לפתח טיפולים חדשניים בתחום הרפואה המשקמת, אשר מאפשרים טיפול יעיל וחדשני במגוון רחב של נזקים ופגמים ברקמות, ובכך תשפר את איכות החיים של מטופלים בתחומים רבים ומגוונים.

פיתוחי החברה מבוססים על ה-CellFoamTM - פלטפורמה טכנולוגית של קצף ביולוגי המשמש מטריצה חוץ תאית חליפית לרקמות פגומות למיניהן. המטריצה מדמה את המטריצה הקיצפית העוברית וכך מעודדת את הרקמה הפגומה לחדש את עצמה.  מבנה הקצף הייחודי מאפשר את העברת האינפורמציה הבין תאית, שמביאה להתחדשותן של הרקמות באופן טבעי וללא תופעות לוואי. BioChange  מתמקדת בשלב ראשון במוצרים בעלי מסלול רגולטורי מקוצר כגון ReGum™ המיועד לשיקום רקמת החניכיים, ולאחר אישור FDA, מתכננת להתקדם ליעדיה השאפתניים יותר בשיקום רקמות ואיברים.

המוצר ReGum™ מתבסס על הטכנולוגיה החדשנית שפותחה בחברה ומציג פתרון פורץ דרך המשלב פונקציונליות, בטיחות ויעילות מעולים. בניגוד למוצרים הקיימים כיום בשוק המצריכים טיפולים חוזרים ומורכבים שיעילותם אינה מספקת, עם ReGum™, טיפול בודד מביא לשיקום רקמת החניכיים כולה ולשיפור תפקודה לטווח הארוך.

ReGum™ מתוכנן לתת מענה לאתגרים הבלתי פתורים של מחלות חניכיים, במיוחד להתחדשות והחלמה של כל שכבות הרקמות השונות שמרכיבות את החניכיים. המוצר מיועד לא רק לעצור את התקדמות המחלה, אלא גם להפוך את כיוונה ולהוביל לשיקום הנזקים שהצטברו עם הזמן: נסיגה של קו העצם והחניכיים. טיפול ב-ReGum™ ישמור על תפקוד הרקמה הבריאה לטווח ארוך, ויאפשר למטופלים להמשיך בשגרת חייהם ללא מגבלות ותופעות הלוואי של המחלה, כגון כאבים, חולשת שיניים, פוטנציאל למחלות מערכתיות וכדומה.

ReGum™ הוא מטריצה העשויה מג'לטין מצולב, מיוצב במבנה קצפי, המעוצב לשימוש נוח מהיר ומותאם לשיקום הרקמה. רכיבי המוצר הינם בטוחים, לא רעילים ומתכלים, המאפשרים טיפול בטוח עם סיכון מינימלי לתופעות לוואי. מבנה המוצר הוא נקבובי ובעל מאפיינים ביומכניים ייחודיים המאפשרים לו לקדם תקשורת יעילה בין התאים ברקמה ולעורר התחדשות. המוצר קל ליישום ומתכלה באופן טבעי ברקמת החניכיים תוך מספר חודשים. בפרק זמן זה נוכחותו מאפשרת לרקמה להיבנות מחדש ולתקן את עצמה. הרקמה הנוצרת היא רקמה עצמית ובריאה שתוכל למלא את תפקידה בתמיכת השיניים לטווח ארוך.

ל-ReGum™ יתרון נוסף של יישום קל ומהיר שמקצר את משך הטיפול, מפשט אותו ומוריד את הסיכון הנובע ממורכבות הטיפול הקיים. בעוד שהשימוש במוצרים מתחרים דורש שילוב עם מוצרים נלווים, מוצר זה נותן מענה כמוצר בודד לכל חלקי רקמת החניכיים מבלי צורך בשימוש במוצרים נלווים. יתרון זה לא רק מפשט את התהליך ואת זמן ההחלמה אלא גם מוזיל את עלות הטיפול.

מחקרים פרה-קליניים הוכיחו שיפור של 100% ביכולת השיקום של החניכיים בעת שימוש ב-ReGum™ לעומת הטיפול הסטנדרטי ללא ReGum™. השיפור הושג בו זמנית הן ברקמה הרכה והן בעצם, דבר המצביע על שיקום חסר תקדים של כל מבנה רקמת החניכיים.

בשנת 2023, BioChange השיקה בהצלחה גרסה וטרינרית של ReGum (ששמה ReGum-vet), שמראה צמיחה יוצאת דופן בשוק הווטרינרי בארץ ובעולם. התוצאות החיוביות ממחקרים קליניים וטרינריים, יחד עם מעקב ודיווחים על מחקרים ומקרים בשוק הווטרינרי, עם תקופות מעקב ארוכות של 6-24 חודשים, מדגישים את הבטיחות והיעילות של הטכנולוגיה של BioChange ובפרט של מוצר ה-ReGum™. למרות שחידוש רקמות חניכיים נחשב בעבר לבלתי אפשרי בכלבים וחתולים, ReGum-vet הוכיח אחרת , וכעת, שואפת החברה להוכיח זאת גם בבני אדם.

בימים אלו החברה מתמקדת בסיום הפיתוח של המוצר הקליני ReGumTM שמיועד להשיג, לראשונה אי פעם, החלמה אמיתית של רקמות החניכיים האבודות והפגומות, בטיפול בטוח, יעיל, וקל לאנשים. המוצר צפוי להניב תוצאות קליניות מעולות בזמן ריפוי קצר יותר, עם שיקום מלא ויעיל של הרקמה הפגועה לטווח ארוך.

אישור המוצר לטיפול בדלקות חניכיים על ידי ה-FDA, יחולל פריצת דרך בתחום הטיפול במחלות החניכיים, יושק בתור מוצר ייחודי לפתרון הבעיה, ונוסף על כך יקצר את הדרך עבור שאר המוצרים שלנו, שנמצאים בשלב הפיתוח, לקבלת האישורים המתאימים למסחור בישראל, ארה"ב ובעולם כולו.

 

הטכנולוגיה

הטכנולוגיה של BioChange מבוססת על מטריצה המורכבת מחלבון מצולב ביולוגית בעל מבנה תלת-ממדי חדשני של קצף חלול ויציב, בעל תכונות ביו-מכאניות ייחודיות.

 

החלבון משמש לתמיכה בתאים בדיוק כמו המטריצה החוץ תאית הטבעית ברקמה. המבנה התלת-ממדי היציב של הקצף מספק לתאים שטח פנים גדול ושפע של אתרי קישור ביולוגיים המונגשים להתחברות תאים וגדילתם באופן אופטימלי. התאים ברקמה חשים בנוכחות המטריצה החלבונית הקצפית, ומשתמשים בה להעברת אינפורמציה בינם לבין עצמם באופן הדומה למה שקורה ברקמות צעירות/בתחילת החיים. כך, ה-CellFoamTM מאפשר אתחול מחדש של תפקוד התאים ברקמה המטופלת.

הקצף מתכלה בגוף בתוך כשלושה חודשים ומשאיר אחריו רקמה חדשה, בריאה ופונקציונאלית, המחליפה את הרקמה הפגומה.

טכנולוגיית הפלטפורמה המיוצגת ע"י מטריצת ה- CellFoamTM , מאפשרת שיקום של מגוון רקמות. המטריצה מאפשרת טיפולים באופן זעיר פולשני (כגון הזרקה) בצורתה הנוזלית או משתלבת בטיפולים ניתוחיים ומותאמת ועוברת אופטימיזציה על מנת להתאים לכל שימוש רפואי באופן האופטימלי ביותר. למשל, על מנת להתאים לשימוש בתחום רפואת השיניים, הReGumTM  מגיע כמוצר תלת-מימדי יבש ומוכן לשימוש, ומושתל ע"י הרופא המטפל כפי שמקובל בעולם רפואת השיניים.

ליישומים אחרים, כדוגמת המוצר בתחום האסתטיקה הרפואית, המוצר הינו בפורמט של חלקיקים מורחפים במדיום נוזלי ומוזרקים לרקמה באתר המטרה.

כפי שצוין, הפיתוחים של BioChange מספקים כיום מענה לשוק הטיפול הווטרינרי המשגשג, היות שחיות המחמד נתפסות כבני משפחה של ממש. החברה מציעה שורה של מוצרים חדשניים לחברינו ההולכים על ארבע, הכוללים מוצר דנטלי המיועד לטיפול במחלות חניכיים, ומוצר מוזרק למניעת דליפת שתן.

המוצרים הווטרינריים מהווים בסיס להוכחת יעילות ובטיחות של מוצרים בפיתוח קליני והן, ובעיקר, כטיפול חדשני לבעלי חיים הסובלים ממחלות להן אין מענה ראוי כיום.

בהתבסס על הידע והניסיון שצברה, BioChange מגויסת להגיע עם הבשורה והיכולת הייחודית לשיקום רקמות לבני אדם בזמן קצר ולסלול את הדרך למגוון מוצרים שיתנו מענה ארוך טווח למגוון אפליקציות קליניות, להן אין כיום מענה.

 

 

 

 

 

 

הצוות

הצוות

ישי אתר
מייסד, ומנהל טכנולוגיה ראשי
יזם ביו-טק ומהנדס ביו-רפואי, ייסד ארבע חברות ביו-טק, בעל ניסיון של 20 שנה בהובלת פיתוח טכנולוגיות חדשניות הנותנות מענה לצרכים רפואיים גדולים שלא נענו כמו שחזור רקמות, תיקון כירורגי, סוכרת, גלאוקומה, תסמונת עין יבשה. בעל תואר MBA, M.Sc. בהנדסה ביו-רפואית, ותואר B.Sc. בהנדסת ביוטכנולוגיה מהטכניון.

  • מייסד
  • יו''ר הדירקטוריון
  • דירקטור
ד"ר איריס שיחור
מנכ"לית
יזמית בעלת ניסיון מוכח בתור מייסדת ומנכ"לית חברת מכשור רפואי חדשני. ייסדה וניהלה את SipNose LTD, שפיתחה פלטפורמה חדשנית להעברה ישירה מהאף למוח ובה הובילה את הפיתוח ואת שיתופי הפעולה העסקיים וההשקעות של החברה. החברה גייסה מעל 15 מיליון דולר והגיעה לניסויים קליניים מוצלחים. בעלת תוארPh.D מהאוניברסיטה העברית בירושלים ופוסט-דוקטורט מHarvard-MIT מהמעבדה של פרופ‘ רוברט לנגר.

קרן סיניק
סמנכ"לית אופרציה
בעלת ניסיון רב שנים במחקר ופיתוח ובניהול של פיתוח מוצרים רפואיים. למעלה מ-20 שנות ניסיון משולב בתעשייה ואקדמיה בהובלת צוותים בין-תחומיים ובניסויים פרה-קליניים, אימונולוגיה, ביוכימיה, הנדסת חלבונים ואיפיון חלבון. שימשה בעבר כמדענית בכירה באדיסט ביו ישראל. בעלת תואר B.Sc בהנדסת ביוטכנולוגיה (בהצטיינות), ו-M.Sc. בביולוגיה (בהצטיינות), ודוקטורט באימונולוגיה, מהטכניון, המכון הטכנולוגי הישראלי.

  • עובד מפתח
ד"ר יובל איתן
מנהל הטכנולוגיות והחדשנות של החברה
בעל ניסיון רב בהנדסת רקמות, ביולוגיה מולקולרית, פתולוגיה מולקולרית, גנומיקה מולקולרית, תרבית תאים ורקמות, ניסויים in vivo, הדמיה ועוד. עמד בראש המעבדה לפתולוגיה מולקולרית בבית החולים העמק והוביל מחקר בנפרולוגיה בפקולטה לרפואה של רפפורט. בעל תארים BSc, MSc (גנומיקה מולקולרית בהצטיינות) ודוקטורט בהנדסת ביוטכנולוגיה מהטכניון, המכון הטכנולוגי הישראלי, ופוסט-דוקטורט בביולוגיה מאוניברסיטת חיפה.

  • עובד מפתח
ד"ר אופיר ארצי
מנהל רפואי, אסתטיקה
עומד בראש המרכז לרפואת עור אסתטית במרכז הרפואי סוראסקי (ת"א) ומנהל מרפאה פרטית מצליחה. ד"ר ארצי הינו מרצה בינלאומי ומשמש כיועץ מומחה לחברות מובילות בעולם בתחום רפואת העור. בעל תואר שני מהטכניון, המכון הטכנולוגי הישראלי עם מומחיות ברפואת עור ולייזר.

  • יועץ
מאורו וושינסקי
משקיע ויועץ פעיל
יזם ומשקיע עם למעלה מ-30 שנות ניסיון בניהול ושיווק רפואת עור אסתטית. מנכ"ל לשעבר ומייסד שותף של Alma Lasers, שנרכשה על ידי Fosun Pharma תמורת 240 מיליון דולר. ראש מועצת המנהיגות של איגוד הטכניון האמריקאי (ATS) במיאמי וחבר בדירקטוריון הלאומי של ATS. בעשר השנים האחרונות, כמשקיע, סיפק מימון ראשוני למספר חברות ישראליות, בעיקר בתחום הביוטכנולוגיה. חלק מאותן חברות הניבו תשואות גבוהות על ההשקעה, כמו Ventor, שנרכשה על ידי מדטרוניק תמורת 300 מיליון דולר.

  • יועץ
דורית ירון
סמנכ"לית הייצור ומנהלת היחידה העסקית הוטרינרית
מעל 30 שנות ניסיון בהנדסת תהליכים בשילוב עם טרנספורמציה דיגיטלית במגוון תעשיות, כולל בתי זיקוק, מזון וחלב, טיפול במים ותחנות כוח, פינטק ובלוקצ‘יין. בעלת ידע מעמיק ורקורד מוכח בהגדלת תהליכי ייצור, אוטומציה, ניתוח נתונים ופתרון תקלות. בעלת תואר MBA בהנדסה כימית, ותואר B.Sc. בהנדסה כימית, כולם מהטכניון, המכון הטכנולוגי הישראלי.

הילית הוכמן
סמנכ"לית שיווק ומכירות
מעל 20 שנות ניסיון בפיתוח אסטרטגיות שיווק וניהול מערכי הפצה של מוצרים רפואיים בשוק הגלובלי. התמחות במקסום פוטנציאל השוק של מוצרים רפואיים וטכנולוגיים, ניסיון רב בהקמת מערכי שיווק ומכירות וניהול צוותים בחברות סטארט-אפ בתחומי אונקולוגיה, אסתטיקה, דנטל ועוד. הקימה את מחלקת השיווק של חברת שתלים דנטאלים AlphaBio, שהובילה לרכישתה ע"י ענקית השתלים Nobel Biocare ב- 95 מליון דולר, וכן הקימה והובילה את מחלקת השיווק של Sivan Innovation סטארט-אפ בתחום האונקולוגיה, עד קבלת מימון של משרד הבריאות הצרפתי HAS

ד"ר שני כהן
דירקטורית מחקר ופיתוח
מומחית בתחום הנדסת רקמות והובלת תרופות; ניסיון רב במחקר ופיתוח רב-תחומי וניהול פרויקטים פרה-קליניים בהנדסת רקמות, מחקר ואפיון של חומרים ביו-רפואיים. בעלת תואר B.Sc. ו-M.Sc במתן תרופות מהחלקה להנדסה כימית באוניברסיטת בן גוריון ותואר Ph.D. מהפקולטה להנדסה ביו-רפואית בטכניון, המכון הטכנולוגי הישראלי

  • דירקטור
פרופ‘ נחום סאמט
יועץ רפואי, מומחה לשיקום הפה
בעל תואר ברפואת שיניים ותעודה בפרותודונטיה מהאוניברסיטה העברית ובבית הספר לרפואת שיניים של הדסה בירושלים. שימש כמנהל הקדם-דוקטורט פרותודונטיה בבית הספר לרפואת שיניים בHarvard, ומחזיק בפרסים רבים, ביניהם "פרס הפקולטה הצעירה הנכבדה" מבית הספר לרפואת שיניים בהרווארד. ד"ר סאמט עוסק בהשתלות ושיקום על גבי שתלים דנטליים כבר למעלה מ-20 שנה. פרסם למעלה מ-20 מאמרים בספרות המקצועית. אחד ממאמריו, הפך לחלק מתכנית הלימודים הסטנדרטית בלמעלה מ-100 בתי ספר לרפואת שיניים בחמש יבשות.

ד"ר בן מילר
מנהל רפואי, דנטל
בוגר האוניברסיטה העברית ומייסד המרכז לרפואת שיניים תל אביב. D.M.D., B.Sc. ד"ר מילר היה מעורב בחקר קורטיזול כאינדיקטור למחלת סיוגרן עם המחלקה לבריאות הפה ב-HU וייעץ עבור חברות בינלאומיות לרפואת שיניים כגון 3m ו-Dentsply Sirona, כמו גם הרצה באוניברסיטת בוסטון ובכנסים בינלאומיים.

ד"ר איילה קובו
מומחית ברגולציה, איכות וניהול סיכונים
בעלת ניסיון של 20 שנה בהובלת רגולציה, איכות, ניהול סיכונים ואומדן טכנולוגיה בארגוני בריאות ואבטחה של מכשור רפואי. ניסיון רב בליווי חברות בכל שלב בתהליך המחקר והפיתוח, להתאמת המטרות ליעדים האסטרטגיים.

נתונים פיננסיים

נתונים פיננסיים

עדכונים

עדכונים

אין עדכונים להצגה

סבבי הגיוס באמצעות פלטפורמת אקזיטוואלי מתבצעים בהתאם למודל של פטור מחובת פרסום תשקיף לפי סעיפים 15א(א)(1) ו-15א(א)(7) לחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. במודל זה, בכל סבב השקעה חשיפת מידע מפורט על ההשקעה ועל החברה מוגבל ללא יותר מ- 35 משקיעים שאינם משקיעים כשירים וסבב ההשקעה איננו במתכונת של רכז הצעה כהגדרתם בחוק ניירות ערך.
עקבו אחרינו